Proefavond Introductie in Wijn in Utrecht
Ook in 2026 organiseert Henri Bloem Utrecht een aantal gezellige wijnproefavonden.
Op donderdag 26 februari is dit 'Introductie in Wijn'.
Dit is een gezellige en toegankelijke avond waarin je op een leuke manier wordt meegenomen in de wondere wereld van wijn. Je maakt kennis met diverse druivensoorten, ontdekt hoe wijn wordt gemaakt en leert de basis van het wijnproeven. Tijdens de cursus proef je 8 kwaliteitswijnen, zodat je meteen ervaart wat de theorie in het glas betekent. Perfect voor iedereen die nieuwsgierig is naar de wereld van de wijn en eens wat meer erover wil leren, of gewoon graag geniet van een goed glas wijn.
Deze proefavond is gewoon in onze winkel, je wordt dus letterlijk omgeven door heel veel wijn en wijngeschiedenis!
De kosten bedragen 35 euro per persoon. De avond start om 8 uur en duurt tot 10 uur.
Je gastheer die avond is Miquel Claase. Miquel is vinoloog en inmiddels in opleiding voor Magister Vini, de hoogste Nederlandse wijnopleiding. Daarnaast is hij ervaren in het geven van cursussen en proeverijen.
Er zijn per avond maximaal 16 plaatsen te verdelen. Dus wacht niet te lang met aanmelden. Het minimum aantal deelnemers is 8.
Meld je direct aan via ons online ticketsysteem.
Aanmelden kan ook in de winkel, door ons te bellen, mailen of stuur ons een whatsapp.
Wijnkoperij Henri Bloem Utrecht ǀ Adriaen van Ostadelaan 12 Utrecht ǀ 0302331142 ǀ 0610758974
Link naar de Overige Wijn-Proef-Avonden in 2026
